Elçin Sangun Kimdir (Kiralık Aşk Defne)

Yeni diziler arasında Star Tv ekranlarında haziran ayında başlayan “Kiralık Aşk” dizisi konusu ve oyuncu kadrosu ile ilk bölümleri ile yoğun ilgi ile karşılaştı. Dizide durumu kötü olan garson bir kızı canlandıran Elçin Sangu hayatının fırsatını geri çeviremez ven ömeri kendine aşık etmek için çeşitli yollar başvurur. Güzelliği ve rol tecrübesi ile hayatı başarılarla dolu Elçin Sangu dizide Defne karakterine hayat vermektedir. Güzel oyuncunun hayatına dair ayrıntıları hep beraber inceleyelim.

Elçin Sangun Kimdir (Kiralık Aşk Defne)

Başarılı oyuncu 11 Temmuz 1988 tarihinde istanbulda dünyaya gelmiştir. Üniversite Eğitimini başarılı bir şekilde Mersin Üniversitesi Opera bölümünde tamamladıktan sonra burslu olarak Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümü kazanmıştır. Müzik konusunda meraklı olan oyuncu bir süre okulunu yarıda bıraktıktan sonra eğitimini tamamlamıştır.

Kendini oyunculuk alanında geliştirmek isteyen Sangun, Sahne Tozu tiyatrosunda uzun bir süre eğitimler aldıktan sonra dizilerde boy göstermeye başlamıştır. Birden fazla tanınmış dizide oynamasına rağmen “Kiralık Aşk” dizisindeki gibi başrol oyuncusu olarak oynamayan Elçinin belkide kariyer hayatına yön veren aşk ve romantik komedi dizilerinden yaz ayında yayınlanan bu dizi ile herkez tarafından merak edilmeye başlayan bir isim olmasıda, bu dizinin katkısını gözler önüne sermektedir.

Saç Rengi : Bakır rengi saçlarıyla

Göz Rengi : kahverengi

Boyu : 1.67

Kilosu : 62

Elçin Sangun Fotoğrafları

 
Elçin sangu kimdir , Kiralık aşk dizisi defne kimdir,biyografi

Yorum Yazmak için Alt kısmı Eksiksiz Doldurunuz!

Düşüncelerinizi Önemsiyoruz.

 

Cevabı iptal etmek için tıklayın.

akordiyon kapı laboratuvar cihazları istanbul branda