Ezra Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Show Tv ekranlarında yeni sezonda karşımıza ilk bölümü ile çıkan Ezra konusu ve oyuncu kadrosu ile ilgi çekeceğe benziyor. İzleyiciyi sürükleyici bir macranın içine sokacak olan dizide ; Gazelliği güzel ve akıllı bir kız, küçük yaşlarda yetimhaneden çalınan kız kardeşinin izini italyada bulur.Bulunduğu ülkeden (gazze) kaçmak onun için hiç kolay olmayacaktır.Kaçak yollar ile italyaya gitmeyi kafasına koyan Ezra, bindiği mülteci teknesinin batması ile beraber tek sağ kurtulan isim oluyor.Ezra’nın kurtulmasına yardımcı olan Çahangir Hüseyinov oldukça zengin iş adamları arasında yer almaktadır. İlk gördüğü andan itibaren Ezra’ya aşık olan iş adamı, ezranın kardeşini bulması için elinden geleni yapıyor.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ile mücadele şubesinde başkomser olarak görev yapan mustafa ve ömer, kaçak kurye kılığında Çahangir ile görüşmeye gidiyorlar ve burada polis oldukları anlaşılınca kaçmak zorunda kalıyorlar. Ezra’da çahangirin çevirdiği işlerden korkunca kaçıyor ve sığınabileceği tek yer Tek tabanca mustafanın yanı oluyor.

Show Tv’nin yeni sezonda en iddalı dizileri arasında yer alan Ezra, oyuncu kadrosu ile görmediğimiz isimleri ekranlara getiriyor.

“Ezra”, yeni bölümüyle Salı akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Ezra Dizisi Oyuncuları

  • Rüveyda ÖKSÜZ (Ezra Kimdir)
  • Yusuf Çim (Ezra mustafa kimdir)
  • İsmail Filiz (Çahangir Hüseyinov kimdir)
  • Asuman Dabak (Ezra nuran kimdir)
  • Zeynep Koltuk (Ezra rukiye kimdir)

Yorum Yazmak için Alt kısmı Eksiksiz Doldurunuz!

Düşüncelerinizi Önemsiyoruz.

 

Cevabı iptal etmek için tıklayın.

akordiyon kapı laboratuvar cihazları istanbul branda